Şamanik Yolculuk 7 Kapı

İnsanların sana ördüğü kozada delikler açabilirsin, açılan her delik özüne giden karanlık yola ışık sızdıracaktır!

Şamanik Yolculuk 7 Kapı.
Travma, duygu ve beden dönüşüm çalışması.

Hayatımız boyunca ruhumuzda iz bırakan sayısız travma deneyimlerimiz, insan oluşun bir parçasıdır. Bu travmalar ve sonrasında yaşananlar… Sel, deprem, taciz, iflas, fiziksel şiddet, kaza, ölüm, ayrılık ve şoklar bu tip travmaların en belirgin örnekleridir.
Bu travmaların izleri bedendeki kas dokularını baskılar ve bedeni kapatırız. Kaslarda biriken travmaların (Donmuş psişik zaman kümeleri) meydana getirdiği tıkanıklık, yaratıcı enerjinin beden kanalları, meridyenler üzerinde akışını engeller. Enerji akışı kesildikçe çakralar dengesiz çalışır ve organların işleyişi sekteye uğrar. Sonunda hastalıklar kaçınılmaz hale gelir.
Bu travmatik kayıtlar anne karnına düştüğümüz andan şimdiki ana kadar olan geniş bir zaman diliminde her an olmuş olabilir. Travma kendini hatırlatmak ve dönüşüme yol açmak adına aynı olayı tekrar tekrar bedene yaşatır ve buradaki acıdan kaçmak için insan sayısız dikkat dağıtıcı zararlı alışkanlık edinir. (Alkol, uyuşturucu, vb) .

Bu çalışmada, beden ve kas dokularındaki negatif kayıtlar üzerinde, tekrar enerji akışını sağlayacak manyetik paslar ve ritim frekans enerjisini kullanarak bedendeki kaydın dönüştürülmesi hedeflenir. Gevşeme, manyetik paslar, frekans, ritim ve beden uyumlanması ile hastalıkların dönüştürülmesine ve yaratıcı enerji(Prana) akışının getireceği sayısız mucizeye tanık olabilirsiniz.
Çalışmamızın içeriği: ilaç, bilinçaltı, ve sözlü terapilerin aksine ses ile harflerin majisi, ritmik davul, nefes ve yüksek ruhsal enerji ile temas, bu temasın birleştirici ve negatif duyguları polarize eden gücü ve eyleme dayanan geleneksel kadim teknikler ile ruh, beden zihin bütünlüğünü şifalandırmak.

Zafer Algül & Murat Elgay

Tarih 8 Şubat 2020 – Cumartesi
Saat 12:30 / 16:00
Ücret:200 tl

KATILIM İÇİN ÖN KAYIT ZORUNLUDUR. LÜTFEN RENK YAŞAM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Renk Yaşam Yoga
Mithatpaşa Cad. 1184/1 Güzelyalı
05322342269 – 05425120539