Şamanik Yolculuk

Şifa Seminerleri, Şaman Davulu ile Yolculuk, Şamanik Eğitimler, Doğa Kampları, Grup ve Bireysel çalışmalarımıza katılarak şifalanmak isteyen dostlar ayrıntılı bilgi ve kayıt için mail adresimden bana ulaşabilir: atesshaman@yandex.com

Sunum ve Şaman Davulu Eşliğinde Yapılan Şamanik Yolculuk Hakkında

Bir şamanik çağrıyla birlikte Sibirya’ya yaptığı yolculuğun ardından köklerini Anadolu şamanizminde bulan Zafer Algül Seminer boyunca; geçmişten günümüze şamanizmin tarihçesini, şamanların şifa tekniklerini, şamanların insan-doğa-evren düşüncelerini, sembollerini, erk hayvanlarını ve daha birçok kültürel zenginliği anlatarak sizleri kadim kökelerimize doğru bir yolcuğa çıkartıyor.

Algül, hem Anadolu hem de Dünyanın birçok bölgesinde görülen şaman kültürüne dair örnekleri interaktif bir şekilde müzik ve videolar eşliğinde anlattığı seminerin ardından sizleri Şamanların en önemli şifa tekniklerinden birisi olan Şaman Davulu eşliğinde şamanik yolculuğa çıkartıyor.

Evrensel Ritim: Şaman Davulu

Şaman davulu evrensel ritimdir ve tüm canlıları kalpten kalbe bağlar. Davulun sesi insan kalbiyle rezonansa girerek bizleri yeryüzüyle ve evrenle birleştirir.

Atalarımızın izinde davulun büyülü yolculuğunda şifalanmak ve şamanik eğitimlere katılmak isteyen bütün ışık dostlarıyla kalpten buluşmayı diliyoruz…